Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Rutki-Kossaki

Strona główna

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
2 listopada 2020

Wyniki badań laboratoryjnych wody z wodociągu Szlasy-Lipno i Rutki

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zambrowie po przeanalizowaniui wyników badań laboratoryjnych wody pobranej z wodociągu:

Czytaj więcej o: Wyniki badań laboratoryjnych wody z wodociągu Szlasy-Lipno i Rutki
Powiększ zdjęcie Miniatura%20zdjęcia,%20menzurki
29 września 2020

Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Białymstoku o przydatności wody do spożycia w wodociągu Cibory Gałeckie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku stwierdza,  że woda pobrana w dniu 18.08.2020 w mieszkaniu prywatnym Stare Krzewo 1 z wodociągu Cibory Gałeckie w ramach kontroli wewnętrznej stwierdza że ww. woda jest przydatna do spożycia przez ludzi.

Czytaj więcej o: Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Białymstoku o przydatności wody do spożycia w wodociągu Cibory Gałeckie
Powiększ zdjęcie Miniatura%20zdjęcia,%20menzurki
14 września 2020

Wyniki badań laboratoryjnych wody z wodociągu Szlasy-Lipno i Rutki-Kossaki

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zambrowie po przeanalizowaniui wyników badań laboratoryjnych wody pobranej z wodociągu sieciowego:

 

Czytaj więcej o: Wyniki badań laboratoryjnych wody z wodociągu Szlasy-Lipno i Rutki-Kossaki
Powiększ zdjęcie
28 lipca 2020

Ocena jakości wody SUW Cibory Gałeckie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku po otrzymaniu wyników badań  wykonanych przez Laboratorium J.S. Hamilton Poland S.A. wody pobranej z wodociągu Cibory Gałeckie w stacji uzdatniania wody w Ciborach Gałeckich stwierdza że woda jest przydatna do spożycia przez ludzi.

Czytaj więcej o: Ocena jakości wody SUW Cibory Gałeckie
Powiększ zdjęcie pracownicy%20zgk%20rutki-kossaki%20
29 czerwca 2020

#Gaszyn Challenge

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Rutkach-Kossakach przyłączył sie do akcji #Gaszyn Challenge. Gaszyn jest to wioska, która znajduje się między Praszką a Wieluniem, tuż za granicą Opolszczyzny.

Czytaj więcej o: #Gaszyn Challenge